دنیا رو بی تو ... نمیخوام یه لحظه .... دنیا بی چشمات ... یه دروغه محضه

غروبای بارونی و خیس سال ٨٣ یه صدای پر از بغز و درد کشیده تازه وارد موسیقی ایرانی شد که بعد از یه مدتی با دو سه تا آهنگ فوق العاده و ینظیری که از توی موبایلها و سایتهای اینترنتی بیشتر میشنیدمش ثابت کرد حرفهایی که داره واسه گفتن ارزش وقت گذاشتن و شنیدن داره و گاهی وقتا هم حرف خود ماهاست ...

محسن یگانه بدون شک یکی از موفق ترین خواننده های دوره ماست . مردی پر تلاش و کار بلد که نوای دل خیلی از جوونای هم زبون ما شد این روزا با آلبوم رگ خواب که تازه منتشر شده دوباره برای چندمین بار نشون داد که تواناییهاش تو موسیقی بیظیره و صدای گیراش هنوزم بغض توی گلو گیر کرده رو میشکنه .

انصافا بعضی از کارهای موسیقی رو حیفه با اینکه هزینه خریدش انقد کمه و ارزش خریدن هم داره رو بریم از اینترنت دانلود کنیم . من خودم دموی این آلبوم رو هفته پیش دانلود کردم و فهمیدم که ارزش خریدن داره . جالب اینه که ٢نسخه ازش خریدم و یکی رو میخوام سفارشی برای عیال بفرستم چون مطمئنم خوشش میاد . ولی هفته دیگه امتحان داره واسه همین نگه میدارم وقتی براش بفرستم که دیگه نگران درس و مشقاش نباشه و وقتی بیکاره با خیال راحت گوش بده .

این پست همش شد تعریفه محسن و آلبوم جدیدش پس خوبه که آخرش دموی این آلبوم زیباشو بزارم براتون تا گوش بدید . واسه دانلود دموی این آلبوم اینجا کلیک کنید . کاور های این آلبوم رو هم از اینجا میتونید ببینید .

/ 2 نظر / 276 بازدید
ayal

haq ba toe nabayd bazi chizaro az kasi k dustemun dareo duseh darimm qayem konim faqat vase in ke narahatesh nakonim

ayal

sina manam mikham gush bedam khob khasis [ناراحت]