things ain't good at all

روزا و شبا فقط میگذرن تا بدتر باشن . قبلا حداقل دانشگاه میرفتیم سر کلاس و یکم ذهنمون باز میشد و راحتتر با همه چی کنار میومدین . گاهی وقتا واقعا مخزن دلخوشیهام بدجوری خالی میشه . این وسط عیال محترم هم ترجیح میده تا از روش برهان خلف به دادم برسه و هر روز شدیدتر روی اعصابم پاتیناژ میره تا بلکه جواب برعکس بده و به آرامش برسم !!!! ( عیال جان شنیدی میگن این ره که میروی به ترکستان است ؟ پس نکن اینکارا رو بابا جان، باشه ؟ )

از وقتی کلاسها تموم شده طرف هیچ چیزی که مربوط به درس بشه نرفتم (کلا طرف چیز خاص دیگه ای هم نرفتم ) فقط کارهای مفیدی که انجام دادم تموم کردن بازی هایی بود که هنوز تمومشون نکرده بودم و دیدن آخرین قسمت سریال لاست و پایان فصل ٢ فرار از زندان بود !

این هفته هم ازون هفته هاست که فقط خدا خدا باید بکنم تا اتفاق خیلی بدی نیفته . آلبوم جدیدGODS MACK رو دانلود کردم خیلی بدرد حال و هوای این هفته میخوره اما بهتر از اون ، این آهنگ  Eminem که واقعا شعرش معرکس واسه این اوضاع .

دو روز پیش از یکی از چهار راه های شهر رد میشدم و یادم اومد دقیقا 1 سال پیش هینجا بودم . چه غوغایی بود جلوی ستاد مهندس . اگه بابت همه کارهایی که این موجود دروغگو به ظاهر رئیس جمهور باهامون کرد ببخشمش هرگز بابت اینکه این شادی و امیدمون رو ازمون دزدید نمیبخشمش . تا 22 دیگه چیزی نمونده . خدا کنه امسال دیگه ندایی روی خاک نیفته و سهرابی پرواز نکنه ...افسوس

/ 1 نظر / 13 بازدید
.::: گروه تبليغاتي پرواز :::.

افزايش آمار سايت شما تا 50000 بازديد / افزايش پيج رنک --- ارسال ايميل تبليغاتي ((( گروه تبليغاتي پرواز ))) منتظر حضور گرم شما هستيم