آخرین پاییز دهه هشتاد

پاییز خاطره انگیزترین فصل همه سالهاست ، تو زندگی همه هم همینطوریه . این فصل رنگارنگ امسال برای آخرین بار توی دهه هشتاد تکرار شد و  انصافا جدا از اینکه زیاد خوش نگذشت اما در کل بد نبود .

ترم جدید دانشگاه که پر بود از مسیرهای جدید و پرفراز و نشیب واسه ادامه دادن . البته اساتید جدید که همه خوب بودن و چون اکثرا کم سن بودن خیلی با دانشجوها راه میان .  خود دانشگاه هم که هنوز همون محیط کوچیک و دبستانی همیشگی رو داشت ولی از این ترم کلاسهای بچه های مکانیک رو منتقل کردن یه جای دیگه که معروف شده به کلمبیا !!!

پاییز امسال تا همین الان دو بار رفتیم زیارت عیال !! بقول نوید خیلی ریسک میکنم جدیدا !! البته خوب به ریسکش می ارزید ولی کلا باید یکم ریسکام رو بیشتر کنترل کنم

زیاد وقت نمیکنم بیام اینترنت و وبلاگ رو آپدیت کنم ولی همین ماهی یه بار رو حتما میام و هرچی به مغزم رسید مینویسم . اتفاق زیاد افتاده بود این چند وقت اما فعلا در همین حد فکر میکنم برای وبلاگ کافی باشه .

پایان ترم داره نزدیک میشه و کلی درس و کارای عقب افتاده مونده رو دستم . امیدوارم برسم به همشون یه سر و سامونی بدم . آخه همه معمولا توی اوقات فراغتشون میرن سراغ کارای جانبی و این حرفا اما من اصلا همچین آدمی نیستم و از هر فرصتی واسه تفریح استفاده میکنم . اصلا عادت خوبی نیست ولی هنوز نتونستم ترکش کنم .

 

پ.ن١ : چقدر صابخونه ها مهربون شدن این روزا !!!

پ.ن٢ : این FASB دومین باره که توی متنهایی که ترجمه میکنم داره تکرار میشه اما هنوز نفهمیدم دقیقا چیه !!! هر چی هست خدا ذلیلش کنه که اینقده متنهاش قلمبه سلمبس .

پ.ن٣ : عجب شب چله ای بشه امسال !!

پ.ن۴ : مرسی از همه اونایی که امسال هم به یادمبودن و تولدومو تبریک گفتن .

/ 4 نظر / 26 بازدید
وب سایت دانلود و سرگرمي

سلام عزيزم اگر به دنبال تازه ترین مطالب اینترنتی در زمینه های مختلف از جمله کامپیوتر،علمی،تفریحی،سرگرمی،ورزشی،هنری،آموزشی،دنیای بازی،دانلود و دهها مطالب جدید دیگر هستید xحتما سر بزنيد.

مسعود

خوشبختي يگانه چيزي است كه مي توانيم بي آنكه خود داشته باشيم، ديگران را از آن برخوردار سازيم.((كارمن سيلوا)) به روزم (آپم) و منتظرقدمهای سبزتون [گل]

MOHAMMAD

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی داری با به روز کردن روزانه بهتر هم میشه وبلاگ من کد و دانلود ترانه و آهنگ خوشحال میشم نظری هم داده باشی www.Tedy.Blosky.com وبسایت ما به همراه خرید پستی دی وی دی های سریال های خارجی معروف و تا چند روز دیگر با چند محصول جدید در خدمت شما عزیزان میباشد

مسعود

نصیحتی کنمت یاد گیر و در عمل آر که این حدیث ز پیر طریقتم یادست غم جهان مخور و پند من مبر از یاد که این لطیفه عشقم ز ره روی یادست به روزم و منتظرقدمهای سبزتون [گل]